پرینت

حوزه معدنی

شرکت های فعال در حوزه صنایع معدنی امروزه با فرآوری مواد معدنی و افزایش الزامات محیط زیستی و ایمنی بیشتری رو به رو هستند و به دنبال بهره وری در سرمایه می باشند.

بهبود مستمر در این صنعت به یک چالش بزرگ تبدیل شده است. رای صنعت توس برای مشتریان معدنی خود با فراهم کردن محصولات، راه حل ها و خدمات معدنی کارآمد، به بهره وری محصولات آنان کمک می کند.

ما محصولات و خدمات دانش بنیان خود را برای تمامی کاربرد های انتقال اسلاری پیشنهاد می دهیم و همراه مشتریان خود کار می کنیم تا کارایی آنها را بهبود بخشیم و را ه کارهایی برای توسعه عملیاتی ارائه دهیم.

ما تجهیزات مشتریان خود به ویژه پمپ های اسلاری و آب صنعتی، را با پیشنهاد قطعات یدکی و سایشی، خدمات نگهداری مانند بهینه سازی محصولات همواره فعال نگه می داریم. تا زمان توقف خارج از برنامه محصولات ما در سایت مشتریانمان به حداقل برسد.

ما به عنوان شرکتی دانش بنیان و پیشرو در بازار ایران تکنولوژی و خدمات قابل اعتمادی را در زمینه تجهیزات معدنی ارائه می دهیم که عملیات مشتریانمان را کاراتر می کند. و همچنین محصولاتی مهندسی شده و مقام به سایش و خوردگی به همراه خدمات و پشتیبانی کم نظیر ارائه می دهیم که برای شما افزایش کارایی و کاهش هزینه تولید را به همراه دارد. شهرت ما به دلیل مهندسی عالی و تعهد ما نسبت به مشتریانمان، به اشتراک گذاری دانش و تجربه خود در ارتباط با تجهیزات صنایع معدنی به ویژه پمپ های اسلاری و آب صنعتی می باشد و همواره مشتریان خود را در آدرس دهی مشکلات کلیدیشان از قبیل طول عمر، ظرفیت و کارایی عملیاتی محصولات یاری می کنیم.

برتری در طراحی هیدرولیک و مواد مقاوم در برابر سایش خوردگی تأییدی بر توان رای صنعت در انتقال اسلاری و تجهیزات معدنی است.