فـارسـی
  • English
  • русский
search

تاریخچه و معرفی

آنچه که یک مجموعه ی تولیدی و یک سازمان صنعتی را از دیگر همکاران و رقبایش متمایز می سازد خط مشی، سیاست های کلی و ارزش های مورد قبول مدیریت آن سازمان می باشد.
شرکت رای صنعت توس سالها ست که با برنامه ریزی بلند مدت و کلان و در پیش گرفتن رویکردی استراتژیک، پایه ها و بنیاد کسب و کار خود را بر برآورده نمودن کامل و حداکثری نیازهای صنعت داخل کشور و خواسته های مشتریان خود بنا نموده است ، بیش از دو دهه تجربه، سابقه و عملکرد شرکت رای صنعت، گواه مشتری مداری و خوش نامی این مجموعه می باشد.دانش بنیان بودن شرکت منتج به بکارگیری و بومی کردن تکنولوژی هایی نوین در فرآیندهای ساخت این شرکت گردیده است.
راه اندازی خطوط فرآیند های تولیدی شرکت مانند: خط ریخته گری، خطوط متعدد ماشین کاری، کارگاه مونتاژ، قسمت نقاشی و رنگ و ... این سازمان را قادر نموده تا در کمیت و کیفیت تولید ضمن در اختیار داشتن توانمندی زیاد انعطاف پذیر نیز باشد. مجموع فضای تولیدی و اداری حدود چهار هزار متر مربع بوده که شامل سالن های تولید ، انبارها، فضای آزمایشگاهی ، دپارتمان های مهندسی، کیفیت و مدیریت می باشد.
رویکرد توسعه محور شرکت رای صنعت توس به پشتوانه نیروی انسانی توانمندی که در اختیار دارد امکان پذیر شده است. و با اجرای متد های روش مند تحقیق و توسعه در مسیر توسعه پایدار گام برمی دارد. پیشرفت همه جانبه ی شرکت با در نظر داشتن دغدغه های زیست محیطی بوده تا مسئولیت اجتماعی سازمان در این حوزه ایفا گردد